kontakt@fishartka.pl

Przejdź do rozmowy / Messenger >>

kontakt@fishartka.pl

Przejdź do rozmowy / Messenger >>

Pon. - Pt. 9:00 - 17:00

Skontaktuj się

Zdjęcia produktowe

 

Żyjemy w czasach, w których kupujemy głównie oczami. Zapewnij więc najlepszą jakość zdjęciom produktów, które oferujesz.

 

Jeśli pracujesz w branżach usługowych, znakomitym wizerunkowym krokiem będzie profesjonalna sesja zdjęciowa Twojego zespołu oraz miejsca, w którym oferujesz swoje usługi.

 

Jeśli jesteś sprzedawcą lub producentem, wysokiej jakości zdjęcia Twoich produktów zwiększą ich potencjał marketingowy oraz pozytywnie wpłyną na decyzje zakupowe Twoich klientów.

 

Indywidualna wycena

Zapytaj mnie o szczegóły

Zdjęcia firmowych eventów

 

Zapraszam do współpracy przy fotograficznej obsłudze różnego rodzaju uroczystości firmowych, konferencji, szkoleń oraz eventów.

 

Ogromnie istotną przy takiego typu wydarzeniach jest umiejętność bycia niewidzialnym. Goście nie czują dyskomfortu wynikającego z błyskających fleszy i mogą czuć się swobodnie.

 

Wyznaję zasadę, że lepiej uwiecznić naturalną interakcje niż próbować uzyskać sztuczny uśmiech rozmówców. Także w swojej pracy szukam kadrów naturalnych, przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalizmu.   Samo wydarzenie poprzedzam wnikliwą rozmową z Klientem odnośnie priorytetów, na których mu zależy.

 

Indywidualna wycena

Zapytaj mnie o szczegóły

Zdjęcia architektury

 

Dzięki wysoko jakościowym zdjęciom miejsce, w którym oferujesz swoje usługi może nabrać większej wartości postrzeganej w oczach klientów.

 

Jeśli prowadzisz usługi, która mocno stawiają na wizerunek i chcesz w najlepszy sposób zaprezentować swoją infrastrukturę - to oferta właśnie dla Ciebie.

 

Realizacja: od 450 PLN

Zdjęcia wizerunkowe

 

Wizerunek, który prezentujemy ma niewątpliwy wpływ na postrzeganie firm na rynku przez klientów i partnerów biznesowych. Jest on ogromną wartością i niewątpliwie pomaga wzbudzić zaufanie naszych odbiorców.

 

Czy jest to właściciel, zarząd, menadżerowie lub eksperci – profesjonalne zdjęcia biznesowe czy wizerunkowe są bardzo pomocnym narzędziem dla osób odpowiedzialnych za marketing i PR.

 

Sesje wizerunkowe dostosowuję do celów biznesowych i wizerunkowych Twojej firmy. Biorąc pod uwagę materiały, w których mają się ukazać, uwzględniam takie elementy jak odpowiednie kadrowanie (np. pozostawiając miejsce na wstawienie tekstu w artykule, orientację pionową lub poziomą, itp.), naturalność, szczegóły ubioru i otoczenia.

 

Zdjęcia mogą mieć różny charakter – od formalnego portretu po formy reprezentujące bardziej kreatywne podejście.

 

Realizacja: od 500 PLN

10 zdjęć wysokiej rozdzielczości w formie cyfrowej

Jako fotograf biznesu współpracuję z klientami z sektora usług, w tym głównie usług profesjonalnych i specjalistycznych. 

 

Na swojej fotograficznej drodze spotykam ludzi biznesu, przedstawicieli różnych branż, liderów, przedsiębiorców, menedżerów, profesjonalistów, indywidualistów, twórców i artystów, całe zespoły, grupy i indywidualne osoby znajdujące się na różnym etapie zawodowym.

 

Kiedy nie portretuję ludzi - podejmuję się realizacji m.in. zdjęć produktowych, ale również takich z zakresu architektury wokół biznesu. Chętnie towarzyszę również z aparatem na specjalnych wydarzeniach firmowych, eventach czy targach branżowych. Niejednokrotnie zdarzyło mi się również współpracować z klientem indywidualnym, głównie w zakresie sesji plenerowych.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Fotografia biznesowa, reportaże eventowe, sesje portretowe i produktowe

FISHARTKA ANNA PEICHERT z siedzibą w Tczewie (83-110), NIP: 5932621370, REGON: 383433370, adres e-mail: kontakt@fishartka.pl

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Realizacja: Plutowski.pl